Pokračovací kurzy

 

POKRAČOVACÍ KURZY V ROCE 2022

Vzhledem k omezením, které aktuálně stále platí - zde, jsme se rozhodli začít pokračovačky, i když ještě nejsou dokončeny základní taneční kurzy.

Nultá lekce proběhne ve čtvrtek 13. ledna 2022 od 18:50 - na sále St. Joseph (1. Máje 12 v Olomouci). Přihlášky prosím posílejte do středy 12. ledna 2022 na email coufalovi@coufalovi.cz - do přihlášky prosím uveďte Vaše jméno a příjmení + tel. kontakt. Rok, kdy jste zahájili taneční kurzy a kurz původu - písmeno kurzu, z kterého pocházíte (kurz C, kurz D, kurz E) - takže např. září 2020 kurz D. A stejné údaje napište i u svého partnera/partnerky. Pokud protějšek nemáte, přihlaste se sólo. Vždy je sólo přihlášených několik, zkusíme najít protějšek přímo na místě. Nultá lekce slouží zejména k administrativě a dopárování volných dívek a hochů. Průkazku dostanete hned na místě po zaplacení kurzovného. Přihlášky předem na email jsou důležité pro nás - abychom věděli, kolik Vás bude a vše správně nachystali a pak se na místě tolik nezdržovali. 

První lekce proběhne 20. ledna 2022 v čase 18:50-20:20 (červený kurz) a 20:30-22:00 (zelený kurz) - časy se budou pravidelně střídat stejně jako v základních tanečních. 

Kurzovné: 1.200,- Kč / osoba

V moment, kdy na covidportále povolí taneční kurzy nad 100 osob a hlavně závěrečné kolony, přerušíme pokračovačky, dokončíme základ. A po koloně navážeme dál pokračovačky. Je to komplikované, ale taková už je bohužel doba. 

Případné dotazy pište na coufalova.kristyna@gmail.com, děkuju a budu se těšit. kristýna

 

 

________________________________________________________________

Skončily Vám základní taneční kurzy a Vy jste se rozhodli, že se chcete v tancování zdokonalit, naučit se nové figury i tance či se třeba stát asistenty?

Čekají Vás hodiny dřiny na tanečním parketu, ale také příjemné chvíle strávené na našich víkendových akcích (kola, lyže, brusle, minigolf, opravdová taneční soutěž, …), které jsou samozřejmě dobrovolné.

Tak neváhejte a přihlaste se do pokračovacích kurzů! Pokračovací taneční jsou rozděleny do několika etap:

 

Bronzový stupeň (leden - březen) 

Úroveň kurzu: mírně pokročilí - určeno pro absolventy základních tanečních 

Termíny kurzů: čtvrtek 

Rozsah kurzu: 10 lekcí (lekce = 90 minut)

Kde: sál St. Joseph, ulice 1. Máje 12, Olomouc

Kurzovné: 1.200,- Kč / osoba

Kurz je otevřen při minimálním počtu 15 párů.

Oblečení a obutí: oblečení neformální. Jako obuv doporučujeme taneční boty JF Dance, které je možno zakoupit přímo na sále, kde kurz probíhá.

Vyučuje:

 

 

Stříbrný stupeň (květen - červen)

Úroveň kurzu: pokročilí - určeno pro absolventy bronzových tanečních

Termíny kurzů: zde

Rozsah kurzu: 6 lekcí (lekce = 135 - 180 minut) 

Kde: sál St. Joseph, ulice 1. Máje 12, Olomouc

Kurzovné: 1.200,- Kč / osoba

Kurz je otevřen při minimálním počtu 15 párů.

Oblečení a obutí: oblečení neformální. Jako obuv doporučujeme taneční boty JF Dance, které je možno zakoupit přímo na sále, kde kurz probíhá.

Vyučuje:

 

 

Zlatý stupeň (červen)

Zlatý stupeň je vyvrcholením celoročních tanečních kurzů pro mládež. 
Čekají Vás nejen nové figury a sestavy do 8 tanců, ale i pilování techniky a principů, jak jednotlivé tance správně tančit a spousta zábavy.

Termín kurzu: 9. 6. 2022 - 12. 6. 2022

Čas:

Kde: sál St. Joseph, ulice 1. Máje 12, Olomouc 

Kurzovné:

Oblečení a obutí: sportovní oblečení a na nohy doporučujeme tzv. jazzky nebo taneční boty JF Dance

Lektoři: Kristýna Coufalová + Pavel Grepl

Přihláška:

Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 2. června 2022.
Přihlášky přijímáme i v kanceláři TŠ Coufalovi, v době úředních hodin - každé úterý v čase 17:00 - 18:00 na Lazecké 21 v Olomouci.

Storno podmínky:

Pokud se již přihlásíte a přihlášku potvrdíte zaplacením a ze zdravotních důvodů se nebudete moci kurzu zúčastnit, platí následující stornovací podmínky.
Zrušení přihlášky lze provést pouze písemně na adresu: Taneční škola Coufalovi, Lazecká 21, 779 00 Olomouc. Nebo na e-mail: coufalovi@coufalovi.cz

Kurz je otevřen při minimální účasti 10 párů.

 

 


Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV