Rozvrh kurzů - PODZIM 2022

ROZVRH KURZŮ - PODZIM 2022

Změny vyhrazeny. Postupně doplňujeme další kurzy a bližší informace.

Legenda:

 

DEN ČAS KURZ KDE KDO
Pondělí     Sál St. Joseph  
od 19.9. 16:30 - 17:10 Tanec pro děti "školka" - Smajlíci Malý sál Jana Kolečkářová
od 19.9. 17:15 - 18:00 Tanec pro děti "škola" - Srdíčka (Z) Malý sál Kristýna Coufalová
  18:00 - 22:00 Individuální lekce Malý sál  
      Sál St. Joseph  
         
od 19.9. 16:35 - 17:50 Aerobic "technika" Velký sál Barbora Oklešťková
od 3.10. 18:45 - 20:15 vs 20:30 - 22:00 Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál Michal Petřík + Kristýna Coufalová
od 3.10. 20:30 - 22:00 vs 18:45 - 20:15 Taneční pro dospělé II. (MP) Velký sál Michal Petřík + Kristýna Coufalová
         
Úterý     Sál St. Joseph  
od 20.9. 16:00 - 16:40 Tanec pro děti "školka" Motýlci Malý sál Barbora Oklešťková
         
         
      Sál St. Joseph  
od 4.10. 16:40 - 17:35 Latino pro ženy fitness I. (Z)  Velký sál Gabriela Hořínková
od 4.10. 17:40 - 18:35 Latino pro ženy fitness II.+ III. (MP+P)   Velký sál Gabriela Hořínková
od 4.10. 18:40 - 19:55 Latino pro ženy fitness II. (MP) - INTENZIV  Velký sál Pavel John
         
Středa     Sál St. Joseph  
od 21.9. 16:30 - 17:10 Tanec pro děti "školka" - Berušky Malý sál Natálie Krausová
od 21.9. 17:15 - 18:00 Tanec pro děti "škola" - Hvězdy (P) Malý sál Natálie Krausová
  18:15 - 22:00 Individuální lekce Malý sál  
      Sál St. Joseph  
od 21.9. 15:15 - 16:15 Aerobic "KIDS 1" Velký sál Natálie Poláčková
od 21.9. 16:15 - 17:15 Aerobic "KIDS 2" Velký sál Natálie Poláčková
od 5.10. 17:20 - 18:00 Tanec pro seniory Velký sál Pavel John
od 5.10. 18:05 - 19:00 Solo salsa a latino I. (Z) Velký sál Pavel John
od 5.10. 19:05 - 20:00 Solo salsa a latino II. + III. (MP+P) Velký sál Pavel John
od 7.9. 20:05 - 21:05 vs 21:10 - 22:10 PRO-AM - tanec s profíkem I. (Z) Velký sál Michal Petřík
od 7.9. 21:10 - 22:10 vs 20:05 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem III. (SP) Velký sál Michal Petřík
od 2.11. 20:05 - 21:05 vs 21:10 - 22:10 PRO-AM - tanec s profíkem II. (MP) Velký sál Michal Petřík
od 2.11. 21:10 - 22:10 vs 20:05 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem IV. (MSP)  Velký sál Michal Petřík
         
Čtvrtek     Sál St. Joseph  
od 22.9. 16:45 - 17:25 Tanec pro děti "školka" - Medvídci Malý sál Bude upřesněno
od 1.9. 17:00 - 19:15 vs 19:30 - 21:45 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 1.9. 19:30 - 21:45 vs 17:00 - 19:15 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 24.11. 17:00 - 18:30 Pokračovací taneční pro mládež Sál St. Joseph Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 24.11. 18:35 - 20:05 Pokračovací taneční pro mládež Sál St. Joseph Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 24.11. 20:10 - 21:40 Pokračovací taneční pro mládež Sál St. Joseph Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
         
Pátek     Sál St. Joseph  
od 23.9. 15:30 - 16:30 Aerobic sport team "estetika" Velký sál Natálka/Kačka
od 23.9. 16:30 - 17:30 Aerobic sport team "technika" Velký sál Natálka/Kačka
  19:30 - 21:00 Taneční pro dospělé "Hobby" Velký sál Pavel Grepl + Kristýna Coufalová
od 2.9. 17:00 - 19:15 vs 19:30 - 21:45 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 2.9. 19:30 - 21:45 vs 17:00 - 19:15 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
         
Sobota     Sál St. Joseph  
  19:30 - 22:00  Tančírna dle termínu Velký sál bude upřesněno
         
Neděle     Sál St. Joseph  
od 2.10. 18:00 - 19:30 vs 19:45 - 21:15  Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
od 2.10. 19:45 - 21:15 vs 18:00 - 19:30  Taneční pro dospělé III. (P) Velký sál Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
         
Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV