Rozvrh kurzů - PODZIM 2018

ROZVRH KURZŮ - PODZIM 2018

Změny vyhrazeny. Postupně doplňujeme další kurzy a bližší informace.

Legenda:

 

DEN ČAS KURZ KDE KDO
         
Pondělí        
      St. Joseph  
  16:10 - 16:50 Tanec pro děti "školka" Smajlíci Malý sál Petra Hiklová
  16:55 - 17:50 Tanec pro děti "škola" pokročilí Malý sál Petra Hiklová
         
      St. Joseph  
  16:55 - 17:55 Aerobic "technika" Velký sál Barbora Oklešťková
  18:10 - 20:05 vs 20:10 - 22:05 Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál Michal Petřík + Gabriela Hořínková
  20:10 - 22:05 vs 18:10 - 20:05 Taneční pro dospělé II. (MP) Velký sál Michal Petřík + Gabriela Hořínková
         
Úterý          
      St. Joseph  
  16:20 - 17:00 Tanec pro děti "školka"  Malý sál Petra Hiklová
  18:00 - 19:30 Latino pro ženy fitness I. - INTENZIV Malý sál Pavel John
         
         
         
      St. Joseph  
  15:30 - 16:55 Aerobic "KIDS 2" Velký sál  Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  17:00 - 17:45 Tanec pro seniory Velký sál  Pavel John
  17:50 - 18:45 Latino pro ženy fitness I. (Z)  Velký sál  Gabriela Hořínková
  18:50 - 19:45 Latino pro ženy fitness II. (MP)  Velký sál  Gabriela Hořínková
  19:55 - 20:55 Latino + salsa pro páry I. (Z) Velký sál  Gabriela Hořínková + Pavel John
od 4.12. 19:50 - 20:45 Latino choreo II.+ (MP+) Velký sál  Gabriela Hořínková
         
Středa        
      St. Joseph  
  16:15 - 16:55 Tanec pro děti "školka"  Malý sál Tereza Křížová
  17:00 - 17:45 Tanec pro děti "škola" začátečníci Malý sál Tereza Křížová
         
      St. Joseph  
  15:40- 16:55 Aerobic "KIDS1" Velký sál Barbora Oklešťková
  17:00 - 17:55 Solo salsa + latino I. - (Z) Velký sál Pavel John
  18:00 - 18:55 Solo salsa + latino II. - (MP) Velký sál Pavel John
  19:00 - 19:55 Latino pro ženy fitness III. - (P) Velký sál Pavel John
  20:00 - 21:05 vs 21:10 - 22:15 PRO-AM - tanec s profíkem I. (Z) Velký sál Michal Petřík
  21:10 - 22:15 vs 20:00 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem IV. (SP)  Velký sál Michal Petřík
         
         
Čtvrtek        
      St. Joseph  
  16:50 - 17:30 Tanec pro děti "školka"  Malý sál Jana Kolečkářová
         
      St. Joseph  
  15:45 - 16:40 Aerobic "NOVÁČCI" Velký sál Adéla Balážová
  16:45 - 18:15 Aerobic "CHILDREN" Velký sál Barbora Oklešťková / Adéla Balážová
  18:20 - 19:20 Aerobic "VELOŠKY" Velký sál Barbora Oklešťková
  19:25 - 20:20 Latino choreo II.+ (MP+) Velký sál Vendula Techmannová
         
      RCO  
  17:00 - 19:25 vs 19:35 - 22:00 Taneční pro mládež  sál Pegasus Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
  19:35 - 22:00 vs 17:00 - 19:25 Taneční pro mládež sál Pegasus Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
         
Pátek        
      St. Joseph  
  14:00 - 15:00 Aerobic "technika I."  Velký sál Barbora O. / Adéla S. / Dita K.
  15:00 - 16:00 Aerobic "technika18+"  Velký sál Barbora Oklešťková
  16:00 - 17:00 Aerobic "technika II." Velký sál Barbora O. / Adéla S. / Dita K.
  17:00 - 18:00 Aerobic "estetika I." Velký sál Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  18:00 - 19:00 Aerobic "estetika II."  Velký sál Adéla Balážová (Barbora O. / Aneta K.)
  19:15 - 21:10 Hobby Velký sál Pavel Grepl s partnerkou
         
      RCO  
  17:00 - 19:25 Taneční pro mládež sál Pegasus  
         
Sobota        
      St. Joseph  
  9:00 - 11:00  Seminář dle termínu Velký sál  
  19:30-22:00  Tančírna dle termínu Velký sál  
Neděle        
      St. Joseph  
  16:00-17:55 vs 18:00-19:55 vs 20:00-21:55   Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  18:00-19:55 vs 20:00-21:55 vs 16:00-17:55   Taneční pro dospělé II. (MP)  Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  20:00-21:55 vs 16:00-17:55 vs 18:00-19:55  Taneční pro dospělé III. (P) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
         
         


 

ROZVRH KURZŮ - JARO 2019 Jarní příměstský tábor 2019 - Olomouc Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Terapie tancem a pohybem TANEČNÍ OBUV Dárkový šek