LATINO + SALSA pro páry

Celý kurz je pouze v latinsko - americkém duchu - rytmus, styl i oblečení. Naučíte se tyto tance: cha-cha, rumba, salsa, merenque, bachata, samba, ale i jive.

 

Úroveň kurzu:

Termíny kurzů: 

Rozsah kurzu:

Kde: sál St. Joseph, ulice 1. Máje 12, Olomouc

Kurzovné: 

Oblečení a obutí: Oblečení neformální. Jako obuv doporučujeme taneční boty JF Dance, které je možno zakoupit přímo na sále, kde kurz probíhá.

Vyučují: Pavel John a Gabriela Hořínková

 

Přihlášení:
Přihlásit se můžete zasláním e-mailu: coufalovi@coufalovi.cz. Uveďte Vaše jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu, kurz, který jste si vybrali a jména a příjmení osob, které chcete přihlásit. 
Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 21, Olomouc. V době úředních hodin - každé úterý v čase 17:00 - 18:00. Kurz je otevřen při minimální účasti 10 párů.
Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 3. říjen 2017 (podzimní kurz) a 30. leden 2018 (jarní kurz). Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům. 
Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Letní příměstský tábor 2018 - Olomouc Letní latino ženy Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2018 Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Tanec pro děti Aerobic - pro děti i dospělé PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV